Oferta

     Mam do zaoferowania profesjonalną edycję zdjęć, retusz starych i nowych fotografii, obróbkę i retusz twarzy i całych postaci, fotomontaż. Może posiadasz cenną i pamiątkową, starą fotografię, którą chcesz odnowić i powielić? Albo zdjęcia, które chciałbyś/chciałabyś uatrakcyjnić np. przed umieszczeniem ich na Facebooku czy w albumie i pokazaniem  Rodzinie i Znajomym? Zajmę się tym przy użyciu umiejętności, które posiadam oraz profesjonalnego oryginalnego oprogramowania Adobe Photoshop CC, Adobe Lightroom oraz ON1 Photo RAW. Podejmę się również skanowania materiałów negatywowych jak i pozytywowych na dobrej klasy skanerze Epsona. W zakładce "Realizacje" oraz "Ilustracja fotograficzna - Digital Art" prezentuję moje możliwości. Nie edytuję zdjęć pornograficznych i erotycznych, zdjęć różnych dokumentów i dokumentów tożsamości oraz przedmiotów na sprzedaż w celu ukrycia ich uszkodzeń i niesprawności. Wystawiam faktury VAT.

Mam do zaoferowania także ofertę edukacyjną nauki obsługi programu Adobe Photoshop oraz Adobe Lightroom. Pomagam też osiągnąć określone efekty pracując na zdjęciach klienta wraz z nim. Posiadam wyższe wykształcenie fotograficzne, a Photoshopa oraz Lightrooma używam na co dzień. Służę też poradami w sprawach dotyczących fotografii.


Krótki regulamin:

1. Klient przesyła mi zdjęcia źródłowe do edycji. Ja oceniam wtedy nakład pracy i cenę za usługę.
2. Następnie po wykonanej już pracy, przesyłam klientowi zabezpieczone pliki po edycji.
3. Po opłacie i przesłaniu mi potwierdzenia z banku, przesyłam gotowe pliki bez zabezpieczeń.
4. Gdyby klient nie zaakceptował zmian po edycji zdjęć, a pokazanych wcześniej w wersji zabezpieczonej, wtedy opłata za zlecenie wynosi połowę ustalonej wcześniej kwoty za całość pracy. Pliki po edycji zostają wtedy tylko u mnie.